Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Svoris

Svoris

  • 0kg - 40kg

Kaina

Kaina

  • 0,00 EUR - 790,00 EUR

Dizainas

Dizainas

Pagrindinis

Pagrindinis

Aktyvūs filtrai

Kodėl LOFTAS? Ne paslaptis- mes, lietuviai, noriai lygiuojamės į vakarietišką gyvenimo būdą ir drąsiai naudojame įvairiausius skolinius. Žodis loftas (angl. loft 'palėpė’), ne išimtis. Tai namų erdvė, kupina įvairiausių daiktų. Daiktų, kurie laukia savo (pa)naudojimo eilės, gyvavimo ir tarnavimo eros.

LOFTO kredo - subtilaus skonio interjero detalės pačiu geriausiu kokybės ir kainos santykiu! Tiesiogiai bendradarbiaujame kartu su garsiais Prancūzijos, Anglijos, Graikijos ir Ispanijos dizaineriais todėl savo klientams galime pasiūlyti tikrai aukštos kokybės prekes už, ko gero, žemiausią rinkos kainą.

Siulome platų prekių asortimentą, geras kainas ir greitą pristatymą. Pas mus rasite viską, ko  reikia transformuoti savo namus į stilingą ir patogią namų erdvę. Įvairios interjero detalės, baldai, namų kvapai ir žvakės, vaikiški baldai bei kambario aksesuarai, virtuvės reikmenys ir serviravimo indai bei įvairios dovanų idėjos.

Lankydami interjero parodas ir pristatymus mes pasirūpiname, kad naujausios interjero mados ir dizaino trendai būtų prieinami mūsų e-parduotuvėje. Dar niekada nebuvo taip paprasta stilingai ir nebrangiai įsirengti ar atnaujinti savo namus. 

Trūksta idėjų - patarsime!

Nelauk, užsisakyk dabar eparduotuvėje arba apsilankyk Lofto sandėlyje, adresu Europos pr 72, Kaunas.