Projektorius Astronaut Galaxy

Projektorius Astronaut Galaxy 360°

59,00 EUR
Su mokesčiais

Žvaigždžių projektorius 360° – Astronautas

Astronautas iš šviesos sukurs nuostabų Galaktikos ūką ir žvaigždynus jūsų kambario skliautuose. Jis papuoš jūsų vaikų žaidimų kambarį ir tarnaus kaip originali naktinė lempelė. Žvaigždžių projektorius sukurs kambario šviesos dekoraciją, jaukumą vaikų miegamajame. Pasinaudokite proga ir įsigykite nuostabų švytintį žaisliuką sau, vaikams arba dovaną savo draugams.

- Net 17 skirtingų šviesos projekcijų

Unikalus dizainas 

- Nuotolinis valdymo pultelis ir laikmatis 

Aukščiausia kokybė ir patikimumas

- Matmenys 10x12x22cm

Kiekis
Turime sandėlyje

 

Saugus apsipirkimas

 

Prekių pristatymas 1-4d.d

 

Prekių grąžinimas

Net 17 skirtingų šviesos projekcijų – unikalaus dizaino žvaigždėto dangaus projektorius Astronautas sukuria jūsų kambaryje Galaktikos ūką ir žvaigždynus. Lengvai ir greitai galėsite keisti skirtingas projekcijas, kol atrasite savo mėgstamiausią.

Unikalus dizainas – Astronautas atrodo visai kaip tikras. Besisukiojanti jo skafandro galva gali keisti projekcijos kryptį 360o kampu.

Nuotolinis valdymo pultelis ir laikmatis – lengvai ir patogiai reguliuosite šviesos ryškumą bei žvaigždžių sukimosi greitį. Astronauto viduje integruotas laikmatis, kuris leidžia pasirinkti švytejimo laiką prieš užmiegant – nuo 45 iki 90 minučių.

Aukščiausia kokybė ir patikimumas  – prietaisas sukurtas pagal aukščiausios kokybės standartus. Visi mūsų VONIVI projektoriai turi RoHS ir CE sertifikatus. Jie gali būti naudojami, namuose ugdymo įstaigose kaip edukacinė priemonė mokintis dangaus atpažinimo ar kaip laisvalaikio, sveikatinimo priemonė padedanti nurimti po dienos rūpesčių ir užmigti giliu miegu. 

Mėgaukitės žvaigždėtu dangumi savo namuose. Tokia dovana sužavės net ir daug visko mačiusius.

Charakteristikos

Prekės ženklas
Vonivi
Kodas
HU1071
Yra sandėlyje
8 Prekės
Kilmės šalis
KLR
Sudėtis
Plastikas
Atspalvis
Baltas

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: