Projektorius Dinosaur Egg (Coloured)

Projektorius Dinosaur Egg (Coloured)

59,00 EUR
Su mokesčiais

Žvaigždžių projektorius – Dinozauro kiaušinis

Dinozauro kiaušinis paskleis žvaigždėto dangaus skliauto projekciją ant jūsų kambario lubų. Nejučiomis nusikelsite į tolimą praeitį, kai mūsų planetoje karaliavo dinozaurai milžinai. Tai puiki švytinti ir nuotaikinga dovana ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Įsigykite unikalų žvaigždžių projektorių, šviesų žaismą ir nuotoliniu pulteliu valdomą belaidę garso kolonėlę viename.

Keturi naudingi dalykai viename 

Bluetooth 5.00 ir garso kontrolė 

Baltasis triukšmas 

Nuotolinis valdymas pulteliu 

- Išskirtinis kambario dekoracijos akcentas

Aukšiausia kokybė ir patikimumas

- Matmenys 11x11x16cm

Mėgaukitės žvaigždėtu dangumi savo namuose. Tokia dovana sužavės net ir daug visko mačiusius.

Kiekis
Paskutinė prekė

 

Saugus apsipirkimas

 

Prekių pristatymas 1-4d.d

 

Prekių grąžinimas

Keturi naudingi dalykai viename – ant kambario lubų švytintis žvaigždžių projektorius kaip naktinė lempa; miegą skatinančios muzikos „baltojo triukšmo“ sistema su 19 skirtingų garsų; galaktikos ir žvaigždžių šviesos projekcija; ramus vakaro pasimėgavimas ir jauki nuotaika namuose.

Bluetooth 5.00 ir garso kontrolė – projektorių lengvai prijungsite prie savo mobiliojo telefono bevieliu ryšiu ir galėsite klausytis mėgstamos muzikos. Garsų funkciją taip pat patogiai galima valdyti nuotoliniu pulteliu. Jūs nustebsite, kaip šviesos ritmiškai blyksi pagal muzikos ritmą. 

Baltasis triukšmas – tai ypatingas ir moksliškai pagrįstas garsas, kuris padeda užmigti. Baltasis triukšmas ypatingai efektyviai veikia naujagimius, o kas gi gali būti saldžiau už gilų miegą?

Nuotolinis valdymas pulteliu – patogiai reguliuosite spalvas, ryškumą, spalvų kaitą, pasirinksite miego muziką, įjungsite bluetooth, garsumą, laikmatį, ryškumą. Projektorius turi keturias spalvas – raudoną, baltą mėlyną ir žalią. Jūsų kambrio lubų skliaute jis atvaizduos 14 skirtingų magiškai žvaigždėto dangaus projekcijų.

Išskirtinis kambario dekoracijos akcentas – Dinozauro kiaušinis tarsi įskilęs ir atrodo, kad iš jo tuoj išsiris mažas dinozauriukas. Pro jo įskilimus šviečia iš vidaus ir kuriamos žvaigždžių projekcijos ant kambario lubų.

Aukšiausia kokybė ir patikimumas  – prietaisas sukurtas pagal aukščiausios kokybės standartus. Visi mūsų VONIVI projektoriai turi RoHS ir CE sertifikatus. Jie gali būti naudojami, namuose ugdymo įstaigose kaip edukacinė priemonė mokintis dangaus atpažinimo ar kaip laisvalaikio, sveikatinimo priemonė padedanti nurimti po dienos rūpesčių ir užmigti giliu miegu. 

Charakteristikos

Prekės ženklas
Vonivi
Kodas
HU1072
Yra sandėlyje
1 Vienetas
Kilmės šalis
KLR
Sudėtis
Plastikas
Atspalvis
Margas

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: