Dirbtiniai ir džiovinti augalai

Dirbtiniai ir džiovinti augalai

Aktyvūs filtrai

Dirbtiniai augalai

 

Anksčiau augalai neatrodė tikri; vien pažvelgę į juos tikrai galėjote pasakyti, kad jie dirbtiniai augalai. Tačiau šiandien dirbtinės gėlės ir dirbtiniai augalai atrodo kur kas tikroviškiau ir su jais galima padaryti kur kas daugiau nei anksčiau. Kai kurie žmonės puikiai moka laikyti gėles ir turi tokį talentą, tačiau kitiems atrodo, kad jie negali išlaikyti augalo gyvo.Kai gyvenate namie ir turite laiko jas laistyti, tai visai kas kita, bet kai gyvenate bendrabutyje ar kitoje vietoje, kur sunku net pakeisti vandenį, sunku išlaikyti tam tikrus augalus ir gėles gyvus.

Dirbtinės gėlės

Visi mėgstame gėles, nes jos suteikia kambariui spalvų ir grožio, tačiau jas gali būti sunku prižiūrėti. Jas reikia karpyti ir kartkartėmis keisti vandenį. Tai gali atrodyti pakankamai paprasta, tačiau, atrodo, kad ir kaip stengtumėtės laikytis instrukcijų, jos visada nuvysta greičiau, nei norite. Tai kelia didelį stresą, nes norite, kad jos būtų gražios, ir už jas sumokėjote daug pinigų, tačiau mažiausiai norite išmesti ką tik įsigytas gėles. Internete yra daug svetainių, kuriose siūloma kokybiškų prekių už gerą kainą.

Kur pirkti dirbtinius augalus

Šiais laikais parduotuvėse galite rasti daug dirbtinių augalų ir gėlių, kurios yra labai tikroviškos. Jos ne tik atrodo kaip tikros, bet ir turi tokią pačią tekstūrą! Trūksta tik kvapo. Jie puikiai tinka dovanoti žmonėms, kurie nemoka elgtis su augalais, bet vis tiek mėgsta jų išvaizdą, arba kaip dovana žmogui, kuris išvykęs studijuoti.

Kam netinka dirbtiniai augalai?

Dirbtiniai augalai tinka ne visiems. Kai kurie žmonės mėgsta gyventi ten, kur gali turėti sodą, ir pasibaisėtų, jei jiems kada nors būtų padovanotos netikros gėlės. Jiems patinka valandų valandas sėdėti sode arba jiems tenka atsakomybė rūpintis įvairiomis gėlėmis visame name. Daugeliui tai gali atrodyti įtemptas darbas, tačiau kai kuriems jis tikrai patinka. Jei daug dirbate, tikriausiai nėra gera mintis turėti didžiulį sodą, reikalaujantį daug priežiūros. Jei esate mama namuose arba mokytoja, turinti laisvas vasaras, gali būti smagu turėti šį tą nuveikti, tačiau pradėjus dirbti, kelio atgal nebėra.

Augalų priežiūra

Kai sodininkaujate, turite kontroliuoti augančias piktžoles ir rūpintis, kad augalai nenumirtų. Kai kurie augalai negali gauti per daug saulės, todėl turite pasirūpinti, kad jie būtų sodinami pavėsyje. Kitiems reikia daug saulės. Jei esate sodininkas, tikėtina, kad jau žinote, kaip rūpintis šiais augalais, tačiau jei esate naujokas, turite pasiskaityti apie perkamus augalus, kad įsitikintumėte, jog juos tinkamai prižiūrite. Jei nusprendėte, kad sodininkystė nėra jūsų pomėgis, ieškokite dirbtinių augalų ir gėlių.

Netikri augalai ir tikri augalai?

Turbūt nenuostabu, kad abu augalai turi savų privalumų ir trūkumų. Jei esate aistringas sodininkas, tikri augalai bus vienintelis pasirinkimas, nes dalis džiaugsmo, kad verandą užpildysite augalais, visų pirma bus jų auginimas.

Tačiau jei nesate žemės mėgėjęs, netikri augalai gali būti geresnis pasirinkimas. Jie pašalina stresą, susijusį su kasdieniniu tikrų augalų auginimu ir priežiūra bei visomis su tuo susijusiomis žiniomis. 

Netikrų augalų minusai

Vienas pagrindinių netikrų augalų trūkumų yra tas, kad negalėsite mėgautis nuostabiais kvapais, kuriuos skleidžia tikri augalai ir gėlės. Visada galite nusipirkti panašaus kvapo ir juos purkšti, tačiau tai tiesiog neprilygs tikriesiems. Taip pat negalėsite mėgautis stebėdami, kaip jūsų augalai auga ir žydi per metus.

Jūsų sprendimui įtakos gali turėti ir tai, kiek laiko per metus turite augalams prižiūrėti. Jei yra konkretus augalas, kurį norėtumėte turėti savo verandoje, bet žinote, kad jis reikalauja daug priežiūros ir dėmesio, gali būti, kad geresnis variantas bus rasti dirbtinį augalą