Vaikų kambario interjero detalės

Vaikų kambario interjero detalės

Aktyvūs filtrai

Vaikų kambario interjeras

Nusprendę pertvarkyti vaiko kambarį, pirmiausia į jį pažvelkite jo akimis. Vaikas į savo kambarį žiūri ne kaip į funkcinę erdvę, kurioje reikia gyventi ir miegoti, bet kaip į fantazijų šalį, kurioje visi prasimanymai yra tikrovė. Vaiko kambaryje interjeras turi visai kitas prasmes, pagalvė gali tapti žirgu, ant kurio galima jodinėti, o rašomasis stalas gali stebuklingai virsti "Formulės-1" lenktyninio automobilio prietaisų skydeliu.

Laimei, visos šios dekoracijos vaikų kambariui neturi per daug patuštinti jūsų piniginės, o norint vaiko kambarį paversti pramogų ir mokymosi oaze, tereikia trupučio kūrybiškumo.

Vaikų kambario spalvos

Vaiko kambario sienas spalvinkite mažais potėpiais. Spalvingas jo mėgstamų personažų koliažas gali tapti pagrindine tema, kuri persidengia ant rašomųjų stalų, taburečių ir lovyčių. Išbandykite dekoracijas su mažais raštais, kurie reiškia linksmybes ir veiklą, arba spalvingą apvadą, kuris eitų per visą kambario ilgį.

Geroje namų apyvokos prekių parduotuvėje rasite daugybę spalvingų lipdukų ir motyvų, kuriuos galima naudoti aplink langus ir virš lovų. Tai gali suteikti šiek tiek džiaugsmo nuobodžiai atrodančioms sienoms, be to, juos galima lengvai nuimti nesugadinant sienų.

Vaiko kambario Baldai

Rinkdami baldus jo kambariui, nepamirškite vaiko poreikių. Mergaitėms ir berniukams gali šiek tiek skirtis spalva ir apdaila, tačiau pasirūpinkite, kad baldai būtų pritaikyti vaikams.

Vaikų kambario dekoracijos

Vaikai retai kada turi galimybę spręsti dėl savo kambarių dekoracijos - interjero, todėl dažniausiai jų kambariai tvarkomi kaip ir visi kiti kambariai namuose. Tačiau dauguma mūsų nesupranta, kad vaikai turi specifinių poreikių, susijusių su erdve, baldais ir aura. Laikai, kai rožinė ir mėlyna buvo pagrindinės spalvos, jau seniai praėjo. Vaikų kambario baldai dabar pristato neutralių temų, sienų meno ir įdomių baldų bei įrangos variantų naudojimą interjere. Šiuolaikinės baldų tendencijos patvirtina, kaip svarbu vaikų kambario apdailą derinti su likusia namų dalimi.

Vaikas nėra toks organizuotas ar įmantrus kaip suaugęs žmogus. Be to, vienu metu jis gali užsiimti daugiau nei viena veikla. Pavyzdžiui, jei paimsite vidutinio paauglio kambario pavyzdį, suprasite, kad, be lovos, jiems taip pat reikia vietos mokymosi stalui, atsipalaidavimo kėdei ir šiaip smiginio lentai. Savo miegamuosiuose jie daro kur kas daugiau nei tik miega. Todėl jiems reikia erdvės, kad galėtų judėti kasdienėje veikloje. Būtent todėl standartinis miegamojo išplanavimas gali būti netinkamas vaikui.

Vaikai yra ypatingi visiems tėvams, todėl skirdami laiko vaiko kambario dekoravimui, galite suteikti vaikui sveikesnę ir gyvesnę aplinką augti ir mokytis. Todėl kambario dekoracijos turi būti parinktos ir išdėstyti taip, kad jais būtų galima naudotis.

Betiksliai įrenginiai, tokie kaip krištolinė vaza ar karališka sofa, šiame kambaryje neturi jokios reikšmės. Priešingai, geras pasirinkimas - universalus stalas, kuris gali būti ir mokymosi stalas.

Svarbiausia renkantis dekoracijas vaikų kambariui yra daugiafunkciškumas. Todėl tokius įrenginius kaip gyvūnų formos kėdės galima naudoti ir kaip dekoratyvinį elementą, ir kaip sėdimąją dalį. Galima įsigyti itin įdomių dizaino modelių, tarp kurių yra dramblio ir arklio formos kėdės ir t.t

Dekoracijos vaikų kambariui

Žmonėms paprastai pritrūksta idėjų, kai reikia dekoruoti namus unikaliu, akį traukiančiu stiliumi. Atrodo, kad kiti jau panaudojo idėjas savo būstui papuošti. Sugalvoti įdomų dizainą, kad namai išsiskirtų, atrodo neįmanoma užduotis. Na, norėčiau pasakyti, kad tai tikrai įmanoma. Daugelis žmonių pamiršta apie įdomų interjero puošybos būdą - sienų dekoravimą. Tokie produktai kaip sienų lipdukai yra tinkamas pasirinkimas sienai dekoruoti ypatingai jie tinka vaikų kambariui. Lipdukus taip pat labai lengva naudoti. Juos galite greitai užklijuoti ir nuimti.