Informacija pirkėjams

Norinti įsigyti prekes www.manoloftas.lt elektroninėje parduotuvėje Jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

1.          Pasirinktas prekes dėkite į savo PIRKINIŲ KREPŠELĮ spausdami nuorodą PIRKTI. PIRKINIŲ KREPŠELYJE bet kuriuo metu galite peržiūrėti visas jau išsirinktas prekes, keisti jų kiekius ar pašalinti iš sąrašo, jei persigalvojote ar suklydote. 

2.           Išsirinkę visas norimas pirkti prekes, eikite į PIRKINIŲ KREPŠELĮ ir jame, įsitikinę, jog užsakymas yra teisingas, spauskite nuorodą APSIPIRKIMAS. Atsidariusiame naujame lange turėsite užpildyti pristatymui reikalingą informaciją: 

a. jei esate jau anksčiau užsiregistravę svetainėje www.manoloftas.lt, prisijunkite ir Jūsų duomenys bus automatiškai įkelti į reikiamus laukelius, tačiau rekomenduotina juos dar kartą patikrinti; 

b. jei esate neregistruotas vartotojas, rankiniu būdu užpildykite reikiamus duomenis – asmeninę informacij
ą, taupant laiką kitam užsakymui galite susikurti paskyrą (neprivaloma), pažymėkite, ar norėtumėte gauti mūsų partnerių pasiūlymus bei patvirtinkite sutikimą su apsipirkimo taisyklėmis ir spauskite nuorodą TĘSTI. Tuo atveju, kai Pirkėjas nepritaria visoms ar daliai taisyklių, pateikti ir/ar apmokėti užsakymą jis neprivalo.

3.         Naujai atsidariusiame lange užpildykite adreso duomenis. Pasirinktas adresas bus naudojamas ir kaip asmeninis adresas (sąskaitoms) ir kaip jūsų pristatymo adresas. Jei sąskaitos gavimo adresas skiriasi nuo pristatymo adreso, užpildykite gavimo adreso duomenis. Pateikę prekių užsakymui reikalingą informaciją dar kartą paspauskite nuorodą TĘSTI.

4.          Naujai atsidariusiame lange galėsite pasirinkti pristatymo būdą. Galima rinktis tarp OMNIVA TERMINALAI (siunta bus pristatyta į jūsų pasirinktą paštomatą), OMNIVA KURJERIS (kurjeris poristatys siuntą į jūsų namus), SIUNTOS AUTOBUSAIS (siuntos atsiėmimas Jūsų pasirinktoje autobusų stotyje, pristatymas sekančią darbo dieną po užsakymo patvirtinimo) ir MANO LOFTAS (prekes galite atsiimti nemokamai Loftas parduotuvėje, adresu V.Kudirkos 3, Marijampolė). Pasirinkę prekių pristatymo būdą dar kartą paspaudę nuorodą TĘSTI.

5.         Naujai atsidariusiame lange galėsite pasirinkti apmokėjimo būdą: BANKINIU PAVEDIMU (pasirinkę šį apmokėjimo būdą, gausite MANO LOFTAS el. laišką su visais reikiamais rekvizitais mokėjimui atlikti) ir PAYSERA (galimas atsiskaitymas per Jūsų banką, kortele, grynaisiais arba tiesiogiai iš Paysera sąskaitos. Paysera Checkout teikia visus populiariausius mokėjimo būdus).

6.          Sumokėkite už prekes ir laukite patvirtinimo apie prekių užsakymą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

Jei pirkimo metu kyla neaiškumų ar nesulaukiate patvirtinimo apie prekių užsakymą, skambinkite tel. 8 612 27922 (darbo dienomis 10.00-19.00 val., savaitgalį 10 – 15 val.) arba siųskite el.laišką su klausimais adresu loftas.retail@gmail.com

Privatumo politika

Duomenų valdytojas ir svetainės www.manoloftas.lt operatorius (toliau Duomenų valdytojas) yra MB “Loftas”, įmonės kodas 305144395, PVM mokėtojo kodas LT100012341812, Laisvės al 72, Kaunas, Lietuvos Respublika, telefono numeris +37061227922, el.paštas info@manoloftas.lt

MANOLOFTAS elektroninėje parduotuvėje lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją. Lankytojo asmeniniai duomenys gali būti panaudoti esant būtinybei su juo susisiekti. Mes neparduodame, neišnuomojame bei kitaip neplatiname turimų asmens duomenų jokioms trečioms šalims ir neketiname to daryti ateityje. 

Siekdami įvykdyti užsakymą, pateiktus duomenis perduodame įgaliotiems paslaugų tiekėjams, kuriems užsakymo įvykdymui būtina tokio pobūdžio informacija. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie PAYSERA puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę MANOLOFTAS, neperduodami. 

MANOLOFTAS el.parduotuvė Naudotojų Asmens duomenis tvarko žemiau nurodomais tikslais:

·             Svetainėje vykdymo tikslu;Konkursų, akcijų, žaidimų organizavimo ar vykdymo tikslu; Paslaugų suteikimo tikslu;Tiesioginės rinkodaros vykdymo tikslu (pvz: naujienlaiškis ir pan.) Profesionalios aptarnavimo kokybės įvertinimo, tobulinimo ir užtikrinimo tikslu bei potencialių ar kilusių ginčų su Naudotojais sprendimo tikslu. 

Slapukai

MANOLOFTAS elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookies) tam, kad būtų galima atskirti vienus elektroninės parduotuvės naudotojus nuo kitų ir kad elektroninės parduotuvės veikimas būtų efektyvus.

Slapukai tai mažos apimties tekstiniai failai, kurie su naudotojo sutikimu, išsaugomi naudotojo naršyklėje ar įrenginyje, kai yra apsilankoma elektroninėje parduotuvėje.

MANOLOFTAS elektroninėje parduotuvėje naudojami slapukai, padedantys analizuoti elektroninės parduotuvės funkcijas ir geriau suprasti, kaip naudotojai naudoja joje esančius įrankius ir paslaugas. Pasitelkę slapukus, galime atpažinti ir suskaičiuoti lankytojus ir surasti apsilankančius naudotojus kitose interneto vietose. Slapukų pagalba įmonė gali patobulinti elektroninę parduotuvę. Mes naudojame šių tipų slapukus:

·             griežtai privalomus slapukus;

·             veiksmingumo slapukus;

·             funkcinius slapukus;

·             analitinius slapukus; 

·             rinkodaros slapukus;

·             kalbos bei lokacijos slapukus

·             mūsų svetainės naudojimosi ypatumus;

·             naršyklės nustatymus ir įskiepius.

Naudotojas gali ištrinti arba blokuoti slapukus, pasirinkęs atitinkamus nustatymus savo naršyklėje, leidžiančius atsisakyti visų ar dalies slapukų. 

Dėmėsio! Naudojantis tokiais naršyklės nustatymais, kurie blokuoja slapukus (įskaitant būtinus slapukus), gali kilti problemų, naudojantis visomis ar dalimi elektroninės parduotuvės funkcijų.