Mes mylime ir gerbiame savo klientą, todėl visuomet rūpinamės, kad užsakyti daiktai būtų kokybiški ir patenkintų Jūsų lūkesčius! 

Mes visuomet tikimės, kad įsigytos Lofto prekės Jums puikiai tiks ir atras savo vietą Jūsų namuose. Vis dėlto, jeigu atsitiktų kitaip – visuomet galite prekę grąžinti ar pakeisti kita. Norint grąžinti ar keisti prekę, reikia atitikti šias sąlygas: 

  • prekė turi būti nenaudota, nepažeista jos prekinė išvaizda ir originali pakuotė,
  • pateikti įsigijimo dokumentus (kasos kvitą arba PVM sąskaitą faktūrą),
  • nepasibaigęs keitimo arba grąžinimo terminas. 

Keitimo / grąžinimo taisyklės

Prekę galite gąžinti per 14 dienų, jei ji yra nenaudota, nepažeista jos prekinė išvaizda ir pakuotė, jei prekė turi gamybinius kokybės trūkumus, kurie išaiškėjo išpakavus prekę.

Grąžinant nekokybišką prekę, MB „Loftas“ įsipareigoja pakeisti ją kokybiška arba grąžinti pinigus pirkėjui per 7 darbo dienas nuo prekių gavimo. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis "Prekių grąžinimo ir keitimo taisyklėmis" , patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. Ūkio ministro įsakymu Nr. 217. Prieš grąžindamas prekes, klientas turi pateikti šią informaciją el. paštu info@manoloftas.lt : kvito kopiją arba Sąskaitos Faktūros numerį. 

Grąžinant prekę, privaloma kartu atsiųsti užpildytą prekių grąžinimo formą (žr. žemiau).

Už grąžinamos prekės tinkamą sukomplektavimą ir supakavimą atsako pirkėjas. Dūžtančios prekės turi būti supakuotos taip, jog būtų galima saugiai transportuoti. 

Prekių grąžinimas priimamas adresu Loftas (sandėlys), Europos pr. 72, Kaunas, 46352.

Pristatymo išlaidas dengia pirkėjas. Jeigu grąžinamos nekokybiškos prekės, siuntimo išlaidas dengia MB “Loftas”. 

Turėkite: norimą grąžinti prekę, pirkimą patvirtinantį dokumentą, užpildytą grąžinimo formą (ją galima užpildyti ir parduotuvėje). Pinigai už grąžintą prekę bus išmokėti grynais arba pavedimu per 7 darbo dienas nuo prekės grąžinimo datos. 

Nustačius, kad prekės yra pažeistos mechaniškai ar cheminėmis medžiagomis, buvo montuojamos neteisingai, arba nebuvo laikomasi gamintojo rekomendacijų, pretenzijos dėl prekių kokybės nėra priimamos. 

 

Prekių gražinimo akto PDF