Multifunkcinis Difuzorius “Spalvų Harmonija” 600ml (šviesus)

Multifunkcinis Difuzorius “Spalvų Harmonija” 600ml su pulteliu (šviesus)

39,99 EUR
Su mokesčiais

Multifunkcinis difuzorius “Spalvų harmonija” 600ml (šviesus medis) su nuotolinio valdymo pulteliu. Gamintojo VONIVI aukštos kokybės difuzorius su ekologiniais sertifikatais (be BPE) – sveikatai, laimei ir gražiam gyvenimui. Kvapų ir malonių spalvų žaismas sukuria magišką aplinką, kuri leidžia kūnui ir protui atsitraukti nuo kasdienių rūpesčių, atsipalaiduoti, pajausti vidinę ramybę – pasimėgaukite akimirka čia ir dabar. Difuzoriaus garinimą, spalvų žaismą bei laikmatį galima reguliuoti ne tik mygtukais, tačiau ir valdymo pulteliu tai leis nesikeliant iš lovos ar patogiosios sofos reguliuoti difuzorių. Taip patogu ir paprastaRekomenduojama naudoti tik 100% natūralius eterinius aliejus.

Kiekis
Paskutinė prekė

 

Saugus apsipirkimas

 

Prekių pristatymas 1-4d.d

 

Prekių grąžinimas

VEIKIMO PRINCIPAS:
Naujos ultragarso technologijos VONIVI difuzoriai veikia itin tyliai (≤35db)– puikiai tinka naudoti miegamajame, jogos užsiėmimuose ar darbe. Drėkintuvas automatiškai išsijungia pasibaigus vandeniui ar nustatytam veikimo laikui. VONIVI ultragarsu paverčia vandenį garais ir kartu su aromatinio aliejaus dalelėmis tolygiai paskleidžia aplinkoje.

PRIVALUMAI:
Puikiai tiks aromaterapijos meditacijai. Išskirtinis dizainas. 5 spalvų reguliuojamo intensyvumo LED šviesa – maloni akims, tinka meditacijai į spalvas. LED šviesą galima naudoti kartu su difuzoriaus funkcija arba atskirai. Intensyvumo kontrolė. Norint pasimėgauti aromaterapija tamsoje galima šviesų funkciją išjungti. Net 600 ml tūrio – puikiai tiek mažesnėms, tiek didesnėms patalpoms. Darnus naudoti, tausoja energiją ir gamtą – šalto garo difuzorius sunaudoja 90% mažiau energijos nei kaitinamieji garintuvai. Lengvas valdymas. Paspaudus LIGHT mygtuką – įsijungia/išsijungia ir nusistato spalvos arba spalvų gama. Paspaudus MIST myguką įsijungia/išsijungia šalto garo funkcija ir nusistato laikmatis

GYDOMASIS POVEIKIS:
Oras nuolat liečiasi su mūsų kūno paviršiumi – oda didžiausias kūno organas, oro drėkinimas išgydo išsausėjusią, niežtinčią, paraudusią odą, padeda atsikratyti pleiskanų, o aromatiniai aliejai stimuliuoja natūralią regeneraciją, slopina uždegimus. Difuzorius veiksmingai padeda išgydyti *sausų akių* efektą, padeda kvėpavimo takams palaikyti normalią funkciją, ypač padeda gydyti alergijas bei obstrukcinę plaučių ligą. Gydomasis aromaterapijos poveikis organizmui yra aprašytas tūkstantmečių senumo ajurvedos, Kinų medicinos gydytojų raštuose bei įrodytas šiuolaikinės medicinos moksliniuose straipsniuose. Oro drėkinimo ir aromaterapijos kompleksinis poveikis skatina ląstelių regeneraciją, malšina uždegimus ir stimuliuoja organizmo natūralius gijimo procesus.

SVARBU:
Drėkintuve vanduo neturi viršyti „MAX“ ribos! Naudoti tik distiliuotą vandenį. Panaudojus prietaisą kaip nurodyta instrukcijoje rekomenduojama valyti vandeniu su mažu kiekiu ploviklio, o po plovimo dar kartą išskalauti švariu vandeniu bei švelniai nusausinti šluoste.

SĄVYBĖS:

Veikia itin tyliai, tinka naudoti miegamajame, jogos užsiėmimuose. Paspaudus LIGHT mygtuką – įsijungia/išsijungia ir nusistato spalvos arba spalvų gama. Paspaudus MIST myguką įsijungia/išsijungia šalto garo funkcija ir nusistato laikmatis. Talpa- 700ml. Keturi veikimo režimai: 1 valandos, 3 valandų, 6 valandų, ON – Nuolatinis veikimas kol pasibaigs vanduo. Saugus naudoti! Integruotas saugos mechanizmas. Pasibaigus vandeniui automatiškai išsijungia. Reguliuojamas LED šviesų žaismas – galima įjungti ir išjungti nepriklausomai nuo garinimo režimo, spalvų gamos reguliavimas. Tinka naudoti su aromatiniais aliejais aromaterapijai “kvapų terapijai”. Išmatavimai: 152x159mm. 

KOMPLEKTACIJA:

Aromaterapijos difuzorius

Maitinimo laidas

Matavimo indas

Naudojimo vadovas (anglų bei lietuvių kalba)

Nuotolinio valdymo pultelis

Charakteristikos

Prekės ženklas
Vonivi
Kodas
10135
Yra sandėlyje
2 Prekės
Kilmės šalis
KLR
Sudėtis
PP, ABS, PC
Talpa
600ml
Maitinimo blokas
DC 24V, 650mA
Aptarnaujamas plotas
~45m2

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: